Rynek Podziemny

Bilet łączony do Rynku Podziemnego i Galerii Sztuki Polskiej XIX w.

dodano 05.10.2017 - aktualizacja 25.03.2019
Informujemy, że wszystkie osoby chcące odwiedzić Rynek Podziemny i Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach będą mogły kupić jeden bilet.

Najważniejsze informacje o bilecie łączonym:
•    Jest już dostępny w sprzedaży.
•    Kosztuje 28 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), co pozwala zaoszczędzić 20 proc w stosunku do cen biletów kupowanych osobno.
•    Dodatkowo uprawnia do 10-procentowego rabatu w Café Szał w Sukiennicach w dniu zwiedzania.
•    To promocja zwiedzania poza sezonem – bilet kupiony w tym roku jest ważny 3 miesiące od daty zakupu, bilety sprzedawane od 1 października 2018 będą ważne do 30 kwietnia 2019.
•    Można go kupić w kasie MHK w podziemiach Sukiennic, w kasie MNK przy wejściu do Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach i w Centrum Obsługi Zwiedzających MHK (Sukiennice) – umożliwia zwiedzenie obu muzeów niezależnie od tego, gdzie został kupiony.
•    Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów do Podziemi Rynku przy zakupie biletu łączonego w MNK obowiązuje rezerwacja do Podziemi Rynku w Oddziale w Centrum Obsługi Zwiedzających lub przez stronę www.podziemiarynku.com.
•    Bilet do Galerii Sztuki Polskiej XIX w. ma charakter otwarty (na dowolny dzień) – posiadacz biletu łączonego omija kolejkę przy kasie.
Centrum obsługi zwiedzających
Informacja i sprzedaż biletów

Godziny otwarcia:
tel. 12 426 50 60, Rynek Główny 1 (Sukiennice)
e-mail: info@mhk.pl

- KOMUNIKAT! - Fabryka Schindlera

Odwołanie spotkania "Głosy Mieszkańców. Upamiętnianie KL Plaszow jako dialogi w świecie wartości"

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za udział i Państwa wypowiedzi na spotkaniu „Głosy Mieszkańców” w dniu 19 marca 2019 r. Jako Muzeum Krakowa jesteśmy przekonani, że działania w przestrzeni miejskiej należy prowadzić w dialogu i poszukiwać konsensu.

Odnotowujemy z satysfakcją ilość głosów, które padły na ostatnim spotkaniu. Niestety wiele ze zgłoszonych przez Państwa oczekiwań i postulatów w swoim zakresie wykraczało poza kompetencje Muzeum. Będąc instytucją, która poważnie traktuje
współuczestników debaty, chcemy być możliwie najlepiej przygotowani do odpowiedzi na Państwa głosy.

Dlatego, aby móc się możliwie najlepiej przygotować do kolejnego spotkania, z przykrością musimy odwołać spotkanie w dniu 26 marca br. w Muzeum Podgórza, oddziale Muzeum Krakowa.
Bardzo prosimy o powiadomienie o tym wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy przekonani, że czas do kolejnego spotkania pozwoli by nasz dialog był bardziej owocny.
- KOMUNIKAT! -

Fabryka Schindlera - zmiana godzin otwarcia

Szanowni Państwo, Fabryka Schindlera pozostaje otwarta dla zwiedzających przez cały 2019 rok. Od 1 marca 2019 zmieniają się jednak godziny otwarcia
Archiwum komunikatów