24.03.2019 kalendarium 31
Muzeum Nowej Huty

"Wiosenna przeprowadzka" - finisaż wstawy "Osiedleni. Teatralne"

dodano 14.02.2019 - aktualizacja 20.03.2019
24 marca zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na finisaż ostatniej wystawy na os. Słonecznym 16 – Osiedleni. Teatralne połączony z przeprowadzką do nowej siedziby muzeum na os. Centrum E 1 w dawnym kinie Światowid.
Wraz z nadchodzącą wiosną wspólnie pożegnajmy „stare” i radośnie przywitajmy „nowe”!

Program wydarzenia
11.00
Zjedzmy razem śniadanie!
Drugie śniadanie przygotowane ze wspólnie zrobionych i przyniesionych smakołyków. Wszystkich serdecznie zapraszamy do przyniesienia i podzielenia się z nami ulubionymi przysmakami.

11.30
Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Osiedleni. Teatralne

13.00
Zbuduj miasto idealne