Thesaurus Cracoviensis

Informacje dotyczące zwiedzania oddziału Thesaurus Cracoviensis

dodano 08.12.2017 - aktualizacja 25.03.2019
Informacje praktyczne dla wszystkich chętnych do zwiedzania oddziału Thesaurus Cracoviensis:

Oddział można zwiedzać w grupach maksymalnie 20 osobowych tylko po uprzedniej rezerwacji miejsc w Centrum Obsługi Zwiedzających na adres: info@mhk.pl lub rezerwując bilet na stronie internetowej:

Zwiedzanie odbywa się w soboty z przewodnikiem w wyznaczonych godzinach: 10.00, 11.15, 12.15, 13.15, 14.30 - ostatnie zwiedzanie.

Indywidualne zapytania dotyczące zwiedzania należy kierować do Centrum Obsługi Zwiedzających na adres: info@mhk.pl

Od marca zapraszamy również w piątki na warsztaty organizowane w oddziale. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc w Centrum Obsługi Zwiedzających na info@mhk.pl.
Ceny i szczegółowe informacje dotyczące warsztatów zostaną podane na stronie www.mhk.pl.

Ceny biletów:
normalny – 16 zł brutto (w tym opłata za przewodnika)
ulgowy – 12 zł brutto (w tym opłata za przewodnika)

Centrum obsługi zwiedzających
Informacja i sprzedaż biletów

Godziny otwarcia:
tel. 12 426 50 60, Rynek Główny 1 (Sukiennice)
e-mail: info@mhk.pl

- KOMUNIKAT! - Fabryka Schindlera

Odwołanie spotkania "Głosy Mieszkańców. Upamiętnianie KL Plaszow jako dialogi w świecie wartości"

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za udział i Państwa wypowiedzi na spotkaniu „Głosy Mieszkańców” w dniu 19 marca 2019 r. Jako Muzeum Krakowa jesteśmy przekonani, że działania w przestrzeni miejskiej należy prowadzić w dialogu i poszukiwać konsensu.

Odnotowujemy z satysfakcją ilość głosów, które padły na ostatnim spotkaniu. Niestety wiele ze zgłoszonych przez Państwa oczekiwań i postulatów w swoim zakresie wykraczało poza kompetencje Muzeum. Będąc instytucją, która poważnie traktuje
współuczestników debaty, chcemy być możliwie najlepiej przygotowani do odpowiedzi na Państwa głosy.

Dlatego, aby móc się możliwie najlepiej przygotować do kolejnego spotkania, z przykrością musimy odwołać spotkanie w dniu 26 marca br. w Muzeum Podgórza, oddziale Muzeum Krakowa.
Bardzo prosimy o powiadomienie o tym wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy przekonani, że czas do kolejnego spotkania pozwoli by nasz dialog był bardziej owocny.
- KOMUNIKAT! -

Fabryka Schindlera - zmiana godzin otwarcia

Szanowni Państwo, Fabryka Schindlera pozostaje otwarta dla zwiedzających przez cały 2019 rok. Od 1 marca 2019 zmieniają się jednak godziny otwarcia
Archiwum komunikatów