Jeden bilet – dwa muzea!

dodano 29.08.2013 - aktualizacja 25.03.2019
Wszyscy zwiedzający oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Fabryka Emalia Oskara Schindlera będą mogli od września zakupić jeden bilet uprawniający do zwiedzania Fabryki oraz MOCAK-u. Bilety normalne będą dostępne w cenie 24 zł od osoby, ulgowe w cenie 19 zł, natomiast przy wstępie grupowym wystarczy dopłacić 3 zł od osoby do każdego rodzaju biletu grupowego.

Dzięki jednemu biletowi turyści będą mogli zwiedzić nie tylko historyczny budynek administracyjny Fabryki, ale również pozostały obszar po dawnych halach produkcyjnych, w których znajduje się obecnie Muzeum Sztuki Współczesnej.
Centrum obsługi zwiedzających
Informacja i sprzedaż biletów

Godziny otwarcia:
tel. 12 426 50 60, Rynek Główny 1 (Sukiennice)
e-mail: info@mhk.pl

- KOMUNIKAT! - Fabryka Schindlera

Odwołanie spotkania "Głosy Mieszkańców. Upamiętnianie KL Plaszow jako dialogi w świecie wartości"

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za udział i Państwa wypowiedzi na spotkaniu „Głosy Mieszkańców” w dniu 19 marca 2019 r. Jako Muzeum Krakowa jesteśmy przekonani, że działania w przestrzeni miejskiej należy prowadzić w dialogu i poszukiwać konsensu.

Odnotowujemy z satysfakcją ilość głosów, które padły na ostatnim spotkaniu. Niestety wiele ze zgłoszonych przez Państwa oczekiwań i postulatów w swoim zakresie wykraczało poza kompetencje Muzeum. Będąc instytucją, która poważnie traktuje
współuczestników debaty, chcemy być możliwie najlepiej przygotowani do odpowiedzi na Państwa głosy.

Dlatego, aby móc się możliwie najlepiej przygotować do kolejnego spotkania, z przykrością musimy odwołać spotkanie w dniu 26 marca br. w Muzeum Podgórza, oddziale Muzeum Krakowa.
Bardzo prosimy o powiadomienie o tym wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy przekonani, że czas do kolejnego spotkania pozwoli by nasz dialog był bardziej owocny.
- KOMUNIKAT! -

Fabryka Schindlera - zmiana godzin otwarcia

Szanowni Państwo, Fabryka Schindlera pozostaje otwarta dla zwiedzających przez cały 2019 rok. Od 1 marca 2019 zmieniają się jednak godziny otwarcia
Archiwum komunikatów