26.03.2019 kalendarium 31
Muzeum Nowej Huty

Podwieczorek w Muzeum: „Nowa Huta – miejsca niezwykłe” (część II)

dodano 12.03.2019 - aktualizacja 26.03.2019
26 marca o godz. 17.00 Muzeum Nowej Huty i dr Agnieszka Chłosta-Sikorska zapraszają do Światowida na wspominkowy Podwieczorek w Muzeum: „Nowa Huta – miejsca niezwykłe” (część II).
W Nowej Hucie znajdują się przestrzenie idealne do pieszych wędrówek, obcowania z przyrodą i oderwania od miejskiego zgiełku. Należą do nich bez wątpienia łąki okalające dzielnicę oraz zalew. Niektórzy spędzają wolny czas w placówkach kulturalnych, których w dzielnicy nie brakuje. Być może podczas spotkania uda się znaleźć inne przestrzenie, które dla mieszkańców dzielnicy są nieodłącznym elementem ich tożsamości.

REGULAMIN CYKLU "PODWIECZOREK W MUZEUM"
Centrum obsługi zwiedzających
Informacja i sprzedaż biletów

Godziny otwarcia:
tel. 12 426 50 60, Rynek Główny 1 (Sukiennice)
e-mail: info@mhk.pl

- KOMUNIKAT! - Fabryka Schindlera

Odwołanie spotkania "Głosy Mieszkańców. Upamiętnianie KL Plaszow jako dialogi w świecie wartości"

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za udział i Państwa wypowiedzi na spotkaniu „Głosy Mieszkańców” w dniu 19 marca 2019 r. Jako Muzeum Krakowa jesteśmy przekonani, że działania w przestrzeni miejskiej należy prowadzić w dialogu i poszukiwać konsensu.

Odnotowujemy z satysfakcją ilość głosów, które padły na ostatnim spotkaniu. Niestety wiele ze zgłoszonych przez Państwa oczekiwań i postulatów w swoim zakresie wykraczało poza kompetencje Muzeum. Będąc instytucją, która poważnie traktuje
współuczestników debaty, chcemy być możliwie najlepiej przygotowani do odpowiedzi na Państwa głosy.

Dlatego, aby móc się możliwie najlepiej przygotować do kolejnego spotkania, z przykrością musimy odwołać spotkanie w dniu 26 marca br. w Muzeum Podgórza, oddziale Muzeum Krakowa.
Bardzo prosimy o powiadomienie o tym wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy przekonani, że czas do kolejnego spotkania pozwoli by nasz dialog był bardziej owocny.
- KOMUNIKAT! -

Fabryka Schindlera - zmiana godzin otwarcia

Szanowni Państwo, Fabryka Schindlera pozostaje otwarta dla zwiedzających przez cały 2019 rok. Od 1 marca 2019 zmieniają się jednak godziny otwarcia
Archiwum komunikatów