06.04.2019 kalendarium 31

Trenuj z Mistrzem! - przygotowania do Biegu Pamiętaj z Nami

dodano 01.03.2019 - aktualizacja 25.03.2019
Zdjęcie: Jakub Włodek
Grzegorz Sudoł* i Muzeum Krakowa zapraszają na treningi przygotowujące amatorów do Biegu Pamiętaj z Nami 2019!
Treningi będą ukierunkowane na start na dystansie 5 km, który jest przewidziany w Biegu Pamiętaj z Nami 2019. Czas trwania treningu to około 60–80 minut.
Będziemy biegać po nawierzchni asfaltowej. Podczas tych kilku spotkań, spróbujemy popracować nad kontrolą tempa biegu, określaniem zmęczenia i pracą nad tolerancją na zakwaszenie.
Kiedy: 6 kwietnia 2019 – godz. 10.00
Gdzie: Fabryka Emalia Oskara Schindlera, ul. Lipowa 4, w szatni Muzeum można zostawić ubranie
Koszt: uśmiech + datek do puszki kwestarskiej na rzecz ofiar wojny w Jemenie

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM TRENINGÓW

Szczegółowy program całego wydarzenia Pamiętaj z Nami:

* Grzegorz Sudoł – olimpijczyk (Ateny 2004, Pekin 2008, Londyn 2012), brązowy medalista Mistrzostw Świata w Berlinie 2009 w chodzie na 50 km, srebrny medalista Mistrzostw Europy w Barcelonie 2010, wielokrotny mistrz Polski, pracownik naukowy AWF Kraków, trener klasy pierwszej PZLA w lekkoatletyce, trener biegania AZS AWF Kraków Masters.

Centrum obsługi zwiedzających
Informacja i sprzedaż biletów

Godziny otwarcia:
tel. 12 426 50 60, Rynek Główny 1 (Sukiennice)
e-mail: info@mhk.pl

- KOMUNIKAT! - Fabryka Schindlera

Odwołanie spotkania "Głosy Mieszkańców. Upamiętnianie KL Plaszow jako dialogi w świecie wartości"

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za udział i Państwa wypowiedzi na spotkaniu „Głosy Mieszkańców” w dniu 19 marca 2019 r. Jako Muzeum Krakowa jesteśmy przekonani, że działania w przestrzeni miejskiej należy prowadzić w dialogu i poszukiwać konsensu.

Odnotowujemy z satysfakcją ilość głosów, które padły na ostatnim spotkaniu. Niestety wiele ze zgłoszonych przez Państwa oczekiwań i postulatów w swoim zakresie wykraczało poza kompetencje Muzeum. Będąc instytucją, która poważnie traktuje
współuczestników debaty, chcemy być możliwie najlepiej przygotowani do odpowiedzi na Państwa głosy.

Dlatego, aby móc się możliwie najlepiej przygotować do kolejnego spotkania, z przykrością musimy odwołać spotkanie w dniu 26 marca br. w Muzeum Podgórza, oddziale Muzeum Krakowa.
Bardzo prosimy o powiadomienie o tym wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy przekonani, że czas do kolejnego spotkania pozwoli by nasz dialog był bardziej owocny.
- KOMUNIKAT! -

Fabryka Schindlera - zmiana godzin otwarcia

Szanowni Państwo, Fabryka Schindlera pozostaje otwarta dla zwiedzających przez cały 2019 rok. Od 1 marca 2019 zmieniają się jednak godziny otwarcia
Archiwum komunikatów