Wydarzenia

Jubileusz 120-lecia MHK

Wyniki konkursu fotograficznego "JESTEM KRAKÓW"

dodano 25.02.2019 - aktualizacja 20.03.2019
Kraków, 21.02.2018
 
Konkurs fotograficzny „Jestem Kraków” - protokół z posiedzenia Sądu Konkursowego:
 
Dnia 21.02.2018 r. w siedzibie Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Organizatora Konkursu odbyło się posiedzenie Sądu Konkursowego w składzie:
Maciej Plewiński - Przewodniczący
Anna Śliwa-Suchowiak
Ewa Gaczoł
Joanna Gellner
Marcin Gulis 
Anna Kwiatek
Mateusz Niemiec

Do oceny zostało zakwalifikowanych 90 prac nadesłanych przez 40 uczestników, 7 prac zostało zdyskwalifikowanych ze względu na niespełnienie wymogów zawartych w Regulaminie.

Po zapoznaniu się z pracami Sąd Konkursowy postanowił przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: 

Kategoria 1 – Mały Superbohater
I nagroda:  Krzyżek-Siudak Marta
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 2 – Poczytaj mi córuś
I nagroda:  Dubikajtis Beata
Wyróżnienia: nie przyznano

Kategoria 3 – Dziadunio z wnuczkiem
I nagroda:  Kosieradzka-Seremak Magdalena
Wyróżnienia:  Szumińska Marzenna i Jakubec Tomasz

Kategoria 4 – Pod choinką
I nagroda:  Woźniak Beata
Wyróżnienia: nie przyznano

Kategoria 5 – Pilna uczennica
I nagroda:  Edelmüller Hanna
Wyróżnienia:  Czekaj Alicja

Kategoria 6 – Wspólne oglądanie w domowym zaciszu
I nagroda:  Walter Andrzej
Wyróżnienia:  Gofroń Elżbieta (SIEMACHA)

Kategoria 7 – Nasza klasa
I nagroda:  Kościelny Urszula
Wyróżnienia: nie przyznano

Kategoria 8 –  Elegant
I nagroda:  Moczko Korneliusz
Wyróżnienia:  Krzanik Kornelia

Kategoria 9 – Zabawy zimowe
I nagroda:  Bisping-Adamik Karolina
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 10 – Boski tors
I nagroda: nie przyznano
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 11 –  Sesja coraz bliżej
I nagroda:  Gofroń Elżbieta (SIEMACHA)
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 12 – W karnawale
I nagroda:  Cap Patrycja
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 13 – Karmienie gołębi
I nagroda:  Madej Małgorzata Tina
Wyróżnienia:  Wójcik Grzegorz

Kategoria 14 – Wnikliwy obserwator
I nagroda:  Krawczyk Magdalena Sara
Wyróżnienia:  Kosieradzka-Seremak Magdalena i Walter Andrzej

Kategoria 15 – Zwiedzamy Kraków
I nagroda:  Prościńska Danuta
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 16 –  Na basenie
I nagroda:  Stasicki Bolesław
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 17 – Zaloty
I nagroda:  Leśniewska Oliwia
Wyróżnienia:  Gofroń Elżbieta (SIEMACHA)

Kategoria 18 – Studenci się bawią
I nagroda:  Wójcik Grzegorz
Wyróżnienia:  nie przyznano

Kategoria 19 – Z pupilem
I nagroda:  Stachnik-Czapla Monika
Wyróżnienia:  Madej Małgorzata Tina i Piwowarska-Sosik Anna

Kategoria 20 – Pierwsze kroki na ślizgawce
I nagroda:  Krupski Adelina
Wyróżnienia: nie przyznano

Wszystkim Państwu gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie!