Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby przed dokonaniem zakupu w sklepie internetowym, zapoznać się z REGULAMINEM SKLEPU INTERNETOWEGO, gdzie w Dziale IX zostały zawarte informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

Przewodniki

Fabryka Emalia Oskara Schindlera - Przewodnik

Autor: Anna Marszałek, Monika Bednarek Miejsce wydania: Kraków, rok wydania: 2010, liczba stron: 44, format: 12 cm x 21 cm
- 15.00 -
	Fabryka Emalia Oskara Schindlera - Przewodnik Celem prezentowanej w oddziale wystawy Kraków – czas okupacji 1939–1945 jest odtworzenie klimatu okupowanego miasta. Zwiedzający mają się poczuć, jakby przenieśli się w czasie i byli uczestnikami tragicznych wydarzeń okresu wojny. Niniejsza publikacja to zarówno doskonała pamiątka i rzetelny opis wystawy, jak i nieoceniona pomoc dla osób pragnących zgłębić i zrozumieć niezwykłą przestrzeń, w której się znaleźli. Ponadto jest to swoiste kompendium wiedzy o okupowanym Krakowie, a unikatowe fotografie sprawiają, że nie mamy do czynienia z suchą historyczną narracją, lecz z wciągającą opowieścią. Obrazy pomordowanych i szykanowanych rozwiewają wszelkie wątpliwości tych, którzy nie chcą uwierzyć słowom.