Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby przed dokonaniem zakupu w sklepie internetowym, zapoznać się z REGULAMINEM SKLEPU INTERNETOWEGO, gdzie w Dziale IX zostały zawarte informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

Foldery

Filary judaizmu. Biblia hebrajska, Talmud, literatura rabiniczna

Autor: Eugeniusz Duda Miejsce wydania: Kraków, rok wydania: 2009, liczba stron: 88, format: 19 cm x 22 cm
- 5.00 -
	Filary judaizmu. Biblia hebrajska, Talmud, literatura rabiniczna na której zaprezentowano po raz pierwszy cenne i reprezentatywne druki
i rękopisy hebrajskie znajdujące się w zbiorach bibliotecznych naszego muzeum. Poszczególne części katalogu poprzedzone krótkimi wprowadzeniami przybliżą czytelnikowi omawiane zagadnienia, takie jak Biblia, modlitewniki, Talmud, kodeksy prawne, responsy, literatura kabalistyczna i chasydzka, gramatyka hebrajska i kalendarz hebrajski. Opis katalogowy każdej pozycji zawiera informację o treści dzieła, autorze i wydawcy (drukarzu), a także ilustrację.