Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby przed dokonaniem zakupu w sklepie internetowym, zapoznać się z REGULAMINEM SKLEPU INTERNETOWEGO, gdzie w Dziale IX zostały zawarte informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

Katalogi

Ojczyzna Nauka Cnota. Jubileuszowa wystawa harcerska 1910–2010

Autor: Leszek J. Sibila, Wojciech Hausner, Maria Wąchała.Red. Anna Biedrzycka, Anna Olszewska Miejsce wydania: Kraków, rok wydania: 2010, liczba stron: 320, format: 23 cm x 30 cm
- 21.00 -
	Ojczyzna Nauka Cnota. Jubileuszowa wystawa harcerska 1910–2010 W publikacji znajdują się następujące artykuły: „Pojutrze” miało być inne (1944–1950), Harcówka to wspólnota. Z dziejów harcerstwa 1956–1980, Harcerstwo dzisiaj i harcerstwo przyszłości (Wojciech Hausner); Geneza skautingu i harcerstwa (Janusz Wojtycza), Ponadczasowe ideały harcerskie (Leszek J. Sibila), Program wychowania z błękitnym niebem w tle – idea puszczańska w harcerstwie krakowskim (Maria Wąchała).
Wydawnictwo zawiera bogaty i różnorodny materiał ilustracyjny, prezentujący fotografie osób związanych z początkami ruchu skautowego – jak gen. Roberta Baden-Powella, Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej czy Andrzeja Małkowskiego – oraz kontynuatorów ruchu. Ponadto zamieszczone zostały zdjęcia przedstawiające najciekawsze muzealia lub dokumentujące życie harcerskie.