Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby przed dokonaniem zakupu w sklepie internetowym, zapoznać się z REGULAMINEM SKLEPU INTERNETOWEGO, gdzie w Dziale IX zostały zawarte informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

Podgórze i Kraków 1915-2015 setna rocznica połączenia miast

Autor: praca zbiorowa Miejsce wydania: Kraków, rok wydania: 2014, format: 14cm x 12,5cm
- 40.00 -
Podgórze i Kraków 1915-2015 setna rocznica połączenia miast Na płycie prezentowane są :
 -Cyfrowy reprint dokumentu Uchwały i układ w sprawie połączenia Królewskiego Wolnego Miasta Podgórza ze Stołecznym Królewskim Krakowem, przechowywanego w Archiwum Narodowym w Krakowie.
- Audycja dokumentalna Połączenie Podgórza i Krakowa (scenariusz Elżbieta Firlet)
- Film animowany Architektura Podgórza (scenariusz dr inż.arch. Robert Gaweł)
- Film animowany Nie od razu Podgórze zbudowano - rozwój przestrzenny prawobrzeżnego Krakowa (scenariusz dr inż.arch. Robert Gaweł)