Strażnicy zaczarowanej księgi

Strażnicy zaczarowanej księgi

5 grudnia o godz. 9.30 oraz 11:30 zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat do Pałacu Krzysztofory, sala audytoryjna Kupferhaus, na spektakl Strażnicy zaczarowanej księgi
 
STRAŻNICY ZACZAROWANEJ KSIĘGI 

Strażnicy zaczarowanej księgi  to dynamiczny i pełen humoru spektakl, który przeniesie widzów w świat krakowskich legend i tajemnic ukrytych w podziemiach Pałacu Krzysztofory. Tu historia spotyka się z legendą, wartka akcja z fantazją, a wszystko przyprawione jest dobrym żartem. Znakomity scenariusz, brawurowa gra aktorów i bajkowa scenografia to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Bohaterowie przedstawienia – Krzysztoforek i Dorotka – za sprawą tajemniczej księgi przeniosą się do średniowiecznego Krakowa i wspólnie z dziećmi przeżyją wspaniałą przygodę. 

Scenariusz: Beata Kołodziej 
Reżyseria: Dariusz T. Cywka
Muzyka: Arkadiusz Reikowski
Scenografia: Wojciech Gdowski
 
Koszt biletu to 10 złotych od osoby, dla opiekunów wstęp jest bezpłatny (1 opiekun na 10 uczniów). Bilety można rezerwować na stronie www.bilety.mhk.pl.

Promocja:  nauczyciel, który wykupi bilety na spektakl dla szkół, otrzyma w kasie kartę rabatową, która gwarantuje 20% zniżki dla całej klasy na zajęcia w ramach oferty edukacyjnej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Karta ważna jest przez 6 miesięcy od daty spektaklu. 

Szczegółowe informacje: 
Centrum Obsługi Zwiedzających 
Rynek Główny 1, 31-042 Kraków 
12 426 50 60, info@mhk.pl