Dziękujemy partnerom i sponsorom wystawy „Włodzimierz Tetmajer. Siła barw i temperamentu”

Kolorowy obraz. Osoby w strojach ludowych. Włodzimierz Tetmajer „Na ganku Tetmajerówki” ze zbiorów Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie

W setną rocznicę śmierci Włodzimierza Tetmajera przygotowaliśmy ekspozycję monograficzną przybliżającą bogatą twórczość artysty.

Na wystawie zgromadzono ponad sto obrazów olejnych, około dwustu szkiców do obrazów oraz projekty do polichromii i ilustracji.

Serdeczne podziękowania składamy naszym partnerom i sponsorom, którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo Muzeum Krakowa na rzecz tego przedsięwzięcia: Wodociągom Miasta Krakowa – Mecenasowi Muzeum, Krakowskiemu Holdingowi Komunalnemu S.A., Krakowskim Zakładom Automatyki S.A. oraz firmie RE-Bau Sp. z o.o.

Mecenas Muzeum Krakowa

Logo Wodociągi Miasta Krakowa S.A.

Partnerzy wystawy

Sponsorzy wystawy