Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Od 13 listopada zmiany w sposobie nabywania biletów do Fabryki Emalia Oskara Schindlera

Kolorowa fotografia. Biurko z dokumentami. Na ścianie mapa Europy.

Szanowni Państwo, odpowiadając na liczne uwagi i sugestie zwiedzających, Muzeum Krakowa od 13 listopada wprowadza zmiany w sposobie nabywania biletów do oddziału Fabryka Emalia Oskara Schindlera.

Nowe regulaminy zwiedzania i sprzedaży biletów do Fabryki Schindlera:
Od tego dnia ograniczona zostanie możliwość rezerwacji biletów do Fabryki Emalia Oskara Schindlera.
Możliwość rezerwacji biletów zostaje zachowana wyłącznie dla placówek edukacyjnych (m. in. szkoły, przedszkola) przez kontakt z Centrum Obsługi Zwiedzających (Rynek Główny 35, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl).

Zwiedzający oraz podmioty prawne niebędące placówkami edukacyjnymi będą mogły zakupić bilety na 2 sposoby:
  • W kasie Fabryki Emalia Oskara Schindlera (ul. Lipowa 4) i w Centrum Obsługi Zwiedzających (Rynek Główny 35) w dniu zwiedzania
  • Poprzez stronę internetową: www.bilety.muzeumkrakowa.pl z wyprzedzeniem 60 dni, z wyjątkiem dnia zwiedzania.
Wszystkie rezerwacje dokonane przed 13 listopada zostaną przez Muzeum zrealizowane.
Kolorowa fotografia. Biurko z dokumentami. Na ścianie mapa Europy.