Ksiegi Krzysztoforskie - Bitwa krakowskich czarnoksiężników. Pan Twardowski vs Krzysztofor Wielki

Najważniejsze informacje
Przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 5-10 lat. Liczba osób: 100
Kosz biletu 20 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp wolny)
Konieczna rezerwacja; Centrum Obsługi Zwiedzających e-mail: info@mhk.pl , tel. 12 426-50-60
Zapraszamy na kolejne przedstawienie dla dzieci w ramach cyklu Księgi Krzysztoforskie. Tym razemweźmiemy udział w pojedynku dwóch krakowskich czarnoksiężników, Pana Twardowskiego oraz Krzysztofora Wielkiego.
Na czwartkowy obiad do Pałacu Krzysztofory przybywa Pan Twardowski. Pojawia się tu na zaproszenie Krzysztofora Wielkiego. Daniem głównym ma być rosół z koguta, który przyrządza kucharka Maryśka. Podczas spotkania dochodzi jednak do awantury – jak to zwykle między czarnoksiężnikami bywa, każdy z nich chce udowodnić swoją wyższość nad drugim.
Uczestnicząca w przedstawieniu publiczność zostanie podzielona na dwie drużyny, którym przewodzić będą czarnoksiężnicy. Podczas zmagań, nie tylko sportowych, będą ćwiczyć m.in. rzut kamieniem filozoficznym … na Księżyc. Co z tych zmagań wyniknie, dowiemy się w trakcie przedstawienia.
Księgi Krzysztoforskie to cykl spektakli dla dzieci w wieku 3-9 lat, podczas których dzieci poznają bogaty świat krakowskich podań i opowieści. W przedstawieniach pojawiają się m.in. Pan Twardowski, Smok Wawelski, szewc Skuba, Lajkonik, a także inni bohaterowie znani z legend Krakowa. Przedstawienia realizowanie są przez Teatr Otwarty. Spektakle odbywają się w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory w niedzielne przedpołudnia.
Osoba prowadząca: Teatr Otwarty TO
Najważniejsze informacje
Przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku 5-10 lat. Liczba osób: 100
Kosz biletu 20 zł od dziecka (jeden opiekun wstęp wolny)