Praca oddziałów Muzeum Krakowa podczas weekendu majowego. Link

Planowane szkolenia dla przewodników w 2024 roku

Harmonogram szkoleń przewodnickich w roku 2024.

Szanowni Państwo,
Muzeum Krakowa organizuje cykliczne szkolenia przewodnickie w oddziałach: Rynek Podziemny, Pałac Krzysztofory oraz Trasa Pamięci (Fabryka Schindlera, Apteka pod Orłem, Ulica Pomorska); a także okazjonalnie w pozostałych oddziałach. W roku 2024 harmonogram szkoleń wygląda następująco*:
  • w I połowie 2024 odbyły się kursy przewodnickie na Wieży Ratuszowej (marzec) oraz w Rynku Podziemnym (luty). Następne szkolenie w Rynku Podziemnym planowane jest na 2026 rok
  • następne szkolenie na Trasie Pamięci planowane jest na I połowę 2025 roku
  • terminarz szkoleń na jesień 2024 zostanie zamieszczony bliżej wakacji

* Podane terminy mogą ulec zmianie. Na każde szkolenie obowiązują zapisy. Rejestracja zostaje ogłoszona zawsze z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Informacje na temat rozpoczęcia rejestracji zostają udostępnione na stronie internetowej Muzeum w zakładce dla przewodników, a także są rozsyłane drogą e-mail do przewodników, których adresy figurują w naszej bazie. Harmonogram planowanych szkoleń w ciągu roku jest na bieżąco uzupełniany.